Opis
Rabbit vibrator ljubičasti – May ima glatku površinu u nježnoj ljubičastoj boji i oblikovan je kako bi pružio dvostruku stimulaciju istovremeno. U uređaju su ugrađena dva motora – jedan je smješten u vrhu i namijenjen unutarnjoj stimulaciji, dok je drugi u dijelu za stimulaciju klitorisa. Ovakva raspodjela motora omogućuje ravnomjerne i snažne vibracije kroz cijeli uređaj.
Napravljen je od hipoalergenog silikona koji je nježan na dodir i siguran za kožu. Oba dijela za stimulaciju su fleksibilna zbog čega se lagano prilagođava obliku tijela. Na dijelu za stimulaciju klitorisa nalaze se dva mala ticala koja tijekom rada titraju i pružaju podražaje na klitoris. Zahvaljujući ergonomskom dizajnu drške, vibrator udobno leži u ruci te omogućuje bolju kontrolu tijekom korištenja.
Model ima 10 načina vibriranja (jednu kontinuiranu jačinu i 9 ritmova). Upravljanje je putem dvije tipke na bazi uređaja. Gornja tipka omogućuje prelazak naprijed kroz načine vibriranja, dok donja tipka služi za vraćanje na prethodni način. Ovakva kombinacija tipki olakšava pronalaženje željenog programa bez prolaska kroz sve dostupne opcije što omogućuje brzu i jednostavnu promjenu funkcije vibriranja.
Vibrator se može koristiti pod tušem ili u kadi. Jednostavno se puni putem priloženog USB kabela.
Silikonski rabbit vibrator ljubičasti – May možete koristiti prilikom solo igrica ili tijekom zajedničke igre s partnerom.
Preporučujemo koristiti s dodatkom lubrikanta na bazi vode.
Ukupna dužina: 19,4 cm
Promjer: 3,6 cm (najšira točka)
Dužina za umetanje: 10 cm
Dužina dijela za stimulaciju klitorisa: 5 cm
Karakteristike:
• vodootporan
• fleksibilan
• snažna vibracija
• silikon bez štetnih tvari
• 10 načina vibracije
• 2 motora
• punjiv putem priloženog USB punjača
Uputstva za uporabu
Prije i poslije upotrebe operite vibrator vodom i blagim sapunom ili dezinficirajte sredstvom za čišćenje igračaka za odrasle. Uređaj i funkcije vibriranja se uključuju i isključuju pritiskom na tipku “0/1” u trajanju 2 – 3 sekunde. Kratki pritisak na istu tipku omogućuje prelazak naprijed kroz različite načine vibriranja. Kratki pritisak na donju tipku omogućuje povratak unatrag na prethodni način vibriranja. Punjenje uređaja – Na stražnoj strani uređaja nalazi se utor za punjenje prekriven silikonom (mala udubina, oznaka DC). Lagano umetnite punjač preko sloja silikona, te zatim drugi kraj punjača umetnite u USB utor (računalo, adapter za punjenje). Tijekom punjenja LED svjetlo će treperiti, a kada je uređaj potpuno napunjen, treperenje će prestati. Tijekom punjenja ne koristite uređaj.
Upozorenje
Ne punite mokar uređaj, ne skladištite mokar proizvod. Koristite s dodatkom lubrikanta na bazi vode, ostali lubrikanti mogu oštetiti silikonski materijal.









